Justyna has logged 11 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
The Dead Don't Die

The Dead Don't Die

2019
×
★★½
Edit this entry  
27
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★½
Edit this entry  
14
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
13
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
★★★½
Edit this entry  
10
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Bucket List

The Bucket List

2007
×
★★★★
Edit this entry  
07
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★★
Edit this entry  
07
Badlands

Badlands

1973
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
mother!

mother!

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Triple Frontier

Triple Frontier

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry