Britt Hayes has logged 31 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Street Gang: How We Got to Sesame Street

Street Gang: How We Got to Sesame Street

2021
×
★★★★½
Edit this entry  
30
Beanie Mania

Beanie Mania

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Don't Look Up

Don't Look Up

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Red Rocket

Red Rocket

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Pig

Pig

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Matrix Resurrections

The Matrix Resurrections

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Matrix Revolutions

The Matrix Revolutions

2003
×
Edit this entry  
21
The Matrix Reloaded

The Matrix Reloaded

2003
×
Edit this entry  
20
The Matrix

The Matrix

1999
×
Edit this entry  
15
The Power of the Dog

The Power of the Dog

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★½
Edit this entry  
04
The Night House

The Night House

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Passing

Passing

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Paranormal Activity: Next of Kin

Paranormal Activity: Next of Kin

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Guilty

The Guilty

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
Possession

Possession

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Titane

Titane

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Black Widow

Black Widow

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

Bob Ross: Happy Accidents, Betrayal & Greed

2021
×
★★★
Edit this entry  
28
Streets of Fire

Streets of Fire

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
No Sudden Move

No Sudden Move

2021
×
★★★½
Edit this entry  
21
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Reminiscence

Reminiscence

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
12
Together Together

Together Together

2021
×
★★★½
Edit this entry