Sort by
  • Barbie

  • The Super Mario Bros. Movie

  • I Wanna Dance with Somebody

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Rumble

  • Boiling Point

    ★★★★½

  • Cruella

  • Boogie

    ★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★

  • Welcome to Sudden Death

    ★½

  • Scoob!

  • Sonic the Hedgehog

  • The Jesus Rolls

  • Gemini Man

  • In Search of the Last Action Heroes

  • Dora and the Lost City of Gold

  • Aladdin

  • Dumbo

  • Atone

  • What Men Want

  • Romantic Comedy

    ★★

  • Backtrace

  • Bumblebee

  • The Christmas Chronicles

  • The Grinch

  • The Punished

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • A Star Is Born

    ★★★

  • Big Brother

    ★★

  • Crazy Rich Asians

  • Skyscraper

    ★★

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ★★★★

  • My Name Is Lady Gaga

    ★★★½

  • Ocean's Eight

    ★★

  • Breaking In

    ★½

  • Rampage

    ★★

  • Luis and the Aliens

  • Kickboxer: Retaliation

  • Robin Williams: Come Inside My Mind

    ★★½

  • 7 Guardians of the Tomb

    ½

  • Fifty Shades Freed

  • The Commuter

  • Love Beats Rhymes

  • Wonder

    ★★★

  • Inhumans: The First Chapter

  • Detroit

    ★★★★

  • Cooking with Bill

  • High Heel Homicide

    ½

  • CarGo

  • Literally, Right Before Aaron

    ½

  • Amar

  • Smurfs: The Lost Village

    ½

  • Atomic Blonde

    ★★★

  • Unforgettable

    ½

  • Britney Ever After

    ½

  • Walking Out

    ½

  • Sleepless

  • Arsenal

  • Why Him?

  • The Great Wall

    ½

  • A Heavenly Christmas

    ★★½

  • Almost Christmas

    ★★

  • Jack Reacher: Never Go Back

    ★★

  • The Atheist Delusion

    ½

  • A Family Man

  • Paris Can Wait

  • Hard Target 2

  • The Dog Lover

  • Money Monster

  • Nina

  • Bad Rap

    ★★

  • Barbershop: The Next Cut

    ★★★½