Sort by

tyler has logged 20 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
29
The Game

The Game

1997
×
★★★★½
Edit this entry  
27
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★½
Edit this entry  
26
The Last of Sheila

The Last of Sheila

1973
×
★★★★
Edit this entry  
26
You People

You People

2023
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Triple 9

Triple 9

2016
×
★★★
Edit this entry  
24
Dragged Across Concrete

Dragged Across Concrete

2018
×
★★★★½
Edit this entry  
23
I Don't Feel at Home in This World Anymore

I Don't Feel at Home in This World Anymore

2017
×
★★★★
Edit this entry  
23
Infinity Pool

Infinity Pool

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Missing

Missing

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Cop

Cop

1988
×
★★★★
Edit this entry  
10
Take Your Pills

Take Your Pills

2018
×
★★★½
Edit this entry  
10
Machete

Machete

2010
×
★★★
Edit this entry  
08
Pelosi in the House

Pelosi in the House

2022
×
★★★
Edit this entry  
07
True Crime

True Crime

1999
×
★★½
Edit this entry  
05
This Place Rules

This Place Rules

2022
×
★★★
Edit this entry  
04
A Man Called Otto

A Man Called Otto

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Pale Blue Eye

The Pale Blue Eye

2022
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
M3GAN

M3GAN

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry