Sort by
  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Karate Kid

    ★★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • The Staircase

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Fat, Sick & Nearly Dead

    ★★★

  • Under the Banner of Heaven

    ★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Fire Island

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Dredd

    ★★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★★

  • Deep Blue Sea

    ★★★