RSS feed for Dylan
  • Too Old to Die Young

    ★★★★½

  • Blow-Up

    ★★★½

  • Crash

    ★★

  • Paradise Hills

    ★★★★

  • Let It Snow

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Zigrail

    ★★½

  • Pain and Glory

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • The King

    ★★★

  • The Woman in Black

    ★★½

  • Under the Skin

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • The House That Jack Built

    ★★★★

  • The Texas Chain Saw Massacre

    ★★★★

  • Good Riddance

    ★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½