Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Air

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★

  • Halloween Ends

    ★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Hustle

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★½

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Kimi

    ★★★

  • Jackass Forever

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½