Sort by
  • Do Revenge

    ★½

  • Groot Takes a Bath

  • Groot's Pursuit

  • The Little Guy

  • Groot's First Steps

  • But I’m Letting Go

    ★★★½

  • Everything is Temporary

  • Nope

    ★★

  • Magnum Opus

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Girl in the Picture

    ★★½

  • Machine Gun Kelly's Life In Pink

    ★½

  • Frog-Induced Insomnia

  • Spiderhead

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Hustle

    ★★

  • Good Mourning

    ½

  • Men

    ★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★½

  • Jackass 4.5

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • The Northman

    ★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★

  • Morbius

    ★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Deep Water

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★

  • X

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Adam Project

    ★½

  • No Exit

    ★★

  • The Batman

    ★★½

  • Turning Red

    ★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Tall Girl 2

  • Uncharted

    ★★

  • Marry Me

    ★★

  • Death on the Nile

    ★½

  • Jackass Forever

  • Moonfall

    ★½

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Scream

    ★★

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Death to 2021

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★

  • The King's Man

    ★½

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Fighting Demons

  • Last Call For Us

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★½

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★

  • House of Gucci

    ★★

  • Hawkeye

    ★★½

  • Jonas Brothers Family Roast

  • Sing 2

    ★★

  • Juice WRLD: Into the Abyss

    ★½

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★½

  • Red Notice

    ★½

  • Encanto

    ★★½

  • Eternals

    ★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Robin Robin

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★½

  • No Time to Die

    ★★