Sort by
  • Inside

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Nate Bargatze: Hello World

    ★★★½

  • The Stroll

    ★★★★

  • A Little Prayer

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Mutt

    ★★

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Young. Wild. Free.

    ★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Slow

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★

  • Cat Person

    ★★

  • Eileen

    ★★½

  • Fairyland

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★

  • Polite Society

    ★★★

  • Fair Play

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • Cassandro

    ★★★½

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★½

  • The Pod Generation

    ★½

  • Plane

    ★★★

  • Babylon

    ★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Talk to Me

    ★★★

  • She Said

    ★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Till

    ★★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Raymond & Ray

    ★★

  • Sick

    ★★★

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★½

  • Causeway

    ★★½

  • The Woman King

    ★★★

  • I Like Movies

    ★★★

  • See How They Run

    ★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • Dead for a Dollar

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★

  • Women Talking

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★

  • Athena

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Get Away If You Can

    ★★½

  • Beast

    ★★★½

  • Day Shift

    ★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★½

  • Skinamarink

    ★½