Sort by

Mitch has logged 12 entries for films during February 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
The Mummy

The Mummy

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Hunter

The Hunter

2011
×
★★★★
Edit this entry  
18
The King's Man

The King's Man

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Cat in the Hat

The Cat in the Hat

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Twin Peaks: Fire Walk with Me

Twin Peaks: Fire Walk with Me

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Jackass Forever

Jackass Forever

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Siberia

Siberia

2020
×
★★½
Edit this entry  
10
A Knight's Tale

A Knight's Tale

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Dune

Dune

1984
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
American Psycho

American Psycho

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Big Short

The Big Short

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
04
Groundhog Day

Groundhog Day

1993
×
★★★★½
Edit this entry