Sort by
  • Argylle

    ★★

  • Anyone But You

    ★★½

  • Wonka

    ★★½

  • Napoleon

    ★★★

  • The Iron Claw

    ★★★★

  • Chicken Run: Dawn of the Nugget

    ★★½

  • Next Goal Wins

    ★★★

  • Dream Scenario

    ★★★½

  • American Fiction

    ★★★

  • Reptile

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • Maestro

    ★★★★

  • All of Us Strangers

    ★★★

  • NYAD

    ★★

  • Poor Things

    ★★★★

  • Ferrari

    ★★★

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★

  • The Zone of Interest

    ★★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★½

  • Monster

    ★★★

  • Fool's Paradise

    ★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★½

  • Air

    ★★★

  • Hypnotic

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Passages

    ★★★★

  • Past Lives

    ★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • You People

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Babylon

    ★★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★

  • Hundreds of Beavers

    ★★★★★

  • Amsterdam

    ★★½

  • Sanctuary

    ★★½

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★

  • Biosphere

    ★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★

  • Blonde

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Empire of Light

    ★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★½

  • White Noise

    ★★