• Borat: VHS Cassette of Material Deemed “Sub-acceptable” By Kazakhstan Ministry of Censorship and Circumcision

  • as the winter turns to fall

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Dynasty Warriors

  • Mortal Kombat

    ★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Deadly Illusions

  • Zack Snyder's Justice League

    ½

  • Yes Day

  • Cosmic Sin

    ½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★½

  • The Little Things

    ★½

  • 2025: The World Enslaved by a Virus

    ½

  • Music

    ½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★½

  • Ratatouille: The TikTok Musical

  • All My Friends Are Dead

    ½

  • Death to 2020

  • We Can Be Heroes

    ★½

  • Monster Hunter

  • OPAL

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Tremors: Shrieker Island

  • 2 Hearts

  • Batman: Death in the Family

  • Run

    ★★★½

  • American Murder: The Family Next Door

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Another Round

    ★★★★½

  • Nomadland

    ★★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★★½

  • Love, Guaranteed

    ½

  • The Block Island Sound

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★½

  • The Binge

  • After We Collided

    ½

  • Work It

    ★★½

  • The Stunt Double

  • Don't Listen

  • The Kissing Booth 2

    ½

  • Unhinged

    ★½

  • Fatal Affair

  • The Old Guard

    ★★½

  • Desperados

    ½

  • Lost Bullet

    ★★

  • 8:46

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • The Last Days of American Crime

    ½

  • The Lovebirds

    ★★★

  • Scoob!

    ½

  • Capone

    ★★★½

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • The Legion

    ½

  • Justice League Dark: Apokolips War

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Smiling Friends

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Spenser Confidential

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Superman: Red Son

    ★★★½

  • Impractical Jokers: The Movie

    ★★

  • The Night Clerk

    ½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ½

  • 365 Days

  • Giving Voice

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★