• Anchorman: The Legend of Ron Burgundy

  • Mission: Impossible II

    ★★½

  • The Social Network

    ★★½

  • The Deer Hunter

  • Mission: Impossible

    ★★★

  • Battle Royale

    ½

  • Nobody

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ½

  • Avatar

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Invasion

    ★★½

  • The Agitation

    ½

  • Getting Even

    ½

  • Butterfly Stroke

    ★★★½

  • The Night

    ★★½

  • The Box Assassin

    ★★★½

  • Newcastle

    ½

  • Memories of Murder

    ★★★½