Sort by
  • Wish

    ★½

  • The Marvels

    ★★

  • Godzilla Fest 4: Operation Jet Jaguar

    ★★★★

  • Godzilla vs. Megalon

    ★★★½

  • Godzilla Minus One

    ★★★★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Leo

    ★★★½

  • Trolls Band Together

    ★★

  • Poison

    ★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★

  • The Swan

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★½

  • Jawan

    ★★★★

  • Priscilla

    ★★★½

  • The Killer

    ★★★½

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★½

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • Retribution

  • Back on the Strip

    ★★½

  • Strays

    ★★

  • Pokémon: Path to the Peak

    ★★★

  • OMG 2

    ★★★

  • Jailer

    ★★★

  • Gran Turismo

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★½

  • Mark Cavendish: Never Enough

    ★★½

  • The History of the Minnesota Vikings

    ★★★★½

  • The Monkey King

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Rocky Aur Rani Kii Prem Kahaani

    ★★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★½

  • The Slumber Party

    ★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Haunted Mansion

    ★★½

  • The Boy and the Heron

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★½

  • Sound of Freedom

    ½

  • Insidious: The Red Door

  • Secret Invasion

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • Chestnut

    ★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • Carl's Date

    ★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★

  • Nimona

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • The Flash

    ★★½

  • Miraculous: Ladybug & Cat Noir, The Movie

    ★½

  • Bucky F*cking Dent

    ★★★★

  • Meg 2: The Trench

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Elemental

    ★★★

  • Fallen Leaves

    ★★★★½

  • The Boogeyman

    ★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • The Settlers

    ★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★

  • May December

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Robot Dreams

    ★★★★

  • Boston Johnny

    ★★★★½

  • Heard She Got Murdered

    ★★★★½