Sort by
  • Rebel Moon - Part One: A Child of Fire

  • Napoleon

    ★★★★

  • Journey to Bethlehem

    ★★★

  • Wish

    ★★½

  • Nightless Night

    ★★★★★

  • Poison

    ★★★★

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Creator

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★★

  • American Fiction

    ★★★★

  • Dicks: The Musical

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • All of Us Strangers

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • Saltburn

    ★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • El Conde

    ★★★½

  • And Then Come the Nightjars

    ★★½

  • Gran Turismo

    ★★★½

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★

  • American Nightmare: Becoming Cody Rhodes

    ★★★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Cobweb

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • Carl's Date

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • Nimona

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★½

  • The Space Race

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★½

  • Once Upon a Studio

    ★★★½

  • Extraction 2

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★★½

  • Perfect Days

    ★★★★★

  • The Taste of Things

    ★★★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Nefarious

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Air

    ★★★★½

  • Joy Ride

    ★★★★

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Four Souls of Coyote

    ★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • The Teachers’ Lounge

    ★★★★½

  • Nerdy Prudes Must Die

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Flora and Son

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★★★½