Sort by
  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★½

  • The Irishman

    ★★★★★

  • Fractured

    ★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Escape Plan: The Extractors

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Aladdin

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Shazam!

    ★★★

  • Us

    ★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Destiny

    ★★½

  • Alita: Battle Angel

    ★★★½

  • The Mustang

    ★★

  • Fighting with My Family

    ★★

  • The Boy Who Harnessed the Wind

    ★★★½

  • Polar

    ★★★

  • Serenity

    ★★½

  • IO

    ★★

  • Escape Room

    ★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Vice

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • Robin Hood

    ★★★½

  • Bird Box

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Death Race: Beyond Anarchy

    ★★★

  • Venom

    ★★★½

  • Night School

    ★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Green Book

    ★★★★

  • Outlaw King

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • Reprisal

    ★★½

  • The Favourite

    ★★

  • Roma

    ★★★★

  • The Diesel

    ★★

  • The Meg

    ★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★½

  • How It Ends

    ★★

  • Mission: Impossible – Fallout

    ★★★★

  • Skyscraper

    ★★★½

  • The First Purge

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • The Night of Hana and Sorour

    ★★★

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★★½

  • In Darkness

    ★★★½

  • Adrift

    ★★

  • Capernaum

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★½

  • Traffik

    ★★★

  • Rampage

    ★★★½

  • Pacific Rim: Uprising

    ★★½

  • Wildling

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Bent

    ★★

  • Tomb Raider

    ★★★★

  • Battle Drone

    ★★★★

  • The Hurricane Heist

    ★★★

  • Red Sparrow

    ★★★

  • Golden Slumber

    ★★★

  • Accident Man

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • 7 Guardians of the Tomb

    ★★

  • Step Sisters

    ★★★½