• Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★

  • X

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Moonfall

  • The Tinder Swindler

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★

  • One Shot

    ★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Copshop

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Boiling Point

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Bull

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★

  • The Tomorrow War

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • Oxygen

    ★★★

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Sentinelle

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★

  • Censor

    ★★★

  • Hunter Hunter

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Midnight Sky

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • The Empty Man

    ★★★½

  • Soul

    ★★★

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★½

  • Fatman

    ★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Shadow in the Cloud

    ★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Greyhound

    ★★★½

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • Capone

    ★★★

  • Extraction

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★