Sort by
  • Justice League: Warworld

    ★★★★★

  • Sound of Freedom

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Subspecies V: Blood Rise

    ★★½

  • Shin Kamen Rider

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★★½

  • Batman: The Doom That Came to Gotham

    ★★★★★

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Fesu Gojira 3: Gaigan Raishū

    ★★½

  • Godzilla vs. Gigan Rex

    ★★★

  • Puppet Master: Doktor Death

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Batman and Superman: Battle of the Super Sons

    ★★★★½

  • Black Adam

    ★★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Jeepers Creepers: Reborn

    ★★

  • Post Modern Minion

    ★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Clerks III

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Groot Takes a Bath

    ★★

  • Groot's Pursuit

    ★½

  • The Little Guy

    ★★★½

  • Groot's First Steps

    ★★

  • Magnum Opus

    ★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Teen Titans Go! & DC Super Hero Girls: Mayhem in the Multiverse

    ★★

  • Green Lantern: Beware My Power

    ★★★½

  • Shin Ultraman

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Morbius

    ★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Catwoman: Hunted

    ★½

  • Bull Shark

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • The Book of Boba Fett

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★½

  • Godzilla vs. Hedorah

    ★½

  • Planet Dune

  • Eternals

    ★★★★½

  • Godzilla V. Gamera

    ★★

  • Injustice

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • The Death of David Cronenberg

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • Help, I Shrunk My Friends

  • Borrowed Future

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★