Sort by
  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • The Batman

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Fresh

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Spencer

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Parallel Mothers

  • Red Rocket

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • Murina

    ★½

  • Benedetta

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★½

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★½

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

  • Parasite

    ★★★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

  • Us

  • Pain and Glory

  • The Farewell

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Gloria Bell

    ★★★

  • Beautiful Boy

  • Vox Lux

  • At Eternity's Gate

    ★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Favourite

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★

  • Burning

  • Under the Silver Lake

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Climax

    ★★★★

  • Cold War

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Dirty Computer

  • A Quiet Place

    ★★★

  • Love, Simon

  • Isle of Dogs

    ★★★

  • Black Panther

  • Shirkers

  • Skate Kitchen

    ★★★

  • Hereditary

  • Sorry to Bother You

  • Eighth Grade

    ★★★★

  • The Post

  • Thor: Ragnarok

  • I, Tonya

  • It

  • Lady Bird

  • First Reformed

  • The Shape of Water

  • You Were Never Really Here

  • Good Time

    ★★★★★

  • The Beguiled

  • The Killing of a Sacred Deer

  • Okja

  • Baby Driver

  • Beauty and the Beast

  • Get Out

  • Casting JonBenet

  • To the Bone

  • Call Me by Your Name

  • Ingrid Goes West

  • Come Swim