Sort by
  • The Nun II

    ★★½

  • Puppy Love

    ★★½

  • The Passenger

  • Happiness for Beginners

    ★★½

  • Full Circle

    ★★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★★

  • Ruby Gillman, Teenage Kraken

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Perfect Find

    ★★½

  • The Flash

    ★★★

  • Extraction 2

    ★★★

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★½

  • Kandahar

    ★★½

  • About My Father

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★

  • Fast X

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Love Again

    ★★½

  • The Mother

    ★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★

  • Love & Death

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • A Tourist's Guide to Love

    ★★½

  • Ghosted

    ★★½

  • The Last Thing He Told Me

    ★★½

  • Mafia Mamma

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Malum

    ★★★

  • Prom Pact

    ★★★★½

  • Renfield

    ★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★½

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

  • Coffee Wars

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★½

  • Tetris

    ★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Hypnotic

    ★★½

  • The Wrath of Becky

    ★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★½

  • 65

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★½

  • Champions

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • At Midnight

    ★★

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Maybe I Do

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Missing

    ★★★

  • You People

    ★★

  • There's Something Wrong with the Children

  • Plane

    ★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★

  • The Apology

    ★★½

  • Mindcage

  • Babylon

    ★★★