Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
24
Trolls Band Together

Trolls Band Together

2023
×
★★½
Edit this entry  
15
Theater Camp

Theater Camp

2023
×
★★★
Edit this entry  
31
Slotherhouse

Slotherhouse

2023
×
Edit this entry  
15
Totally Killer

Totally Killer

2023
×
★★★½
Edit this entry  
15
Taylor Swift: The Eras Tour

Taylor Swift: The Eras Tour

2023
×
★★★½
Edit this entry  
14
Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

2023
×
★★½
Edit this entry  
06
The Exorcist: Believer

The Exorcist: Believer

2023
×
★★½
Edit this entry  
29
Stopmotion

Stopmotion

2023
×
Edit this entry  
29
A Shining Example

A Shining Example

2023
×
Edit this entry  
15
The Nun II

The Nun II

2023
×
★★½
Edit this entry  
03
Honor Society

Honor Society

2022
×
★★½
Edit this entry  
25
Plane

Plane

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
No Hard Feelings

No Hard Feelings

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
Puppy Love

Puppy Love

2023
×
★★½
Edit this entry  
14
Mafia Mamma

Mafia Mamma

2023
×
★★½
Edit this entry  
13
A Tourist's Guide to Love

A Tourist's Guide to Love

2023
×
★★½
Edit this entry  
13
Love in the Villa

Love in the Villa

2022
×
★★
Edit this entry  
01
Full Circle

Full Circle

2023
×
★★★½
Edit this entry  
31
Talk to Me

Talk to Me

2022
×
★★★½
Edit this entry  
30
The Flash

The Flash

2023
×
★★★
Edit this entry  
30
Joy Ride

Joy Ride

2023
×
★★½
Edit this entry  
29
Happiness for Beginners

Happiness for Beginners

2023
×
★★½
Edit this entry  
28
Transformers: Rise of the Beasts

Transformers: Rise of the Beasts

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
Ruby Gillman, Teenage Kraken

Ruby Gillman, Teenage Kraken

2023
×
★★★
Edit this entry  
20
Oppenheimer

Oppenheimer

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
17
Tag

Tag

2018
×
★★½
Edit this entry  
16
Dreamin' Wild

Dreamin' Wild

2022
×
Edit this entry  
15
Asteroid City

Asteroid City

2023
×
★★★
Edit this entry  
11
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

2023
×
★★★★★
Edit this entry  
09
Mission: Impossible – Fallout

Mission: Impossible – Fallout

2018
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Out-Laws

The Out-Laws

2023
×
★★½
Edit this entry  
07
The Blackening

The Blackening

2022
×
★★★
Edit this entry  
06
Barbie

Barbie

2023
×
★★★★½
Edit this entry  
06
Barbie

Barbie

2023
×
Edit this entry  
25
The Perfect Find

The Perfect Find

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
Love Again

Love Again

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
The Wrath of Becky

The Wrath of Becky

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
About My Father

About My Father

2023
×
★★½
Edit this entry  
25
The Last Thing He Told Me

The Last Thing He Told Me

2023
×
★★½
Edit this entry  
24
You Hurt My Feelings

You Hurt My Feelings

2023
×
★★½
Edit this entry  
19
What's Love Got to Do with It?

What's Love Got to Do with It?

2022
×
★★★
Edit this entry  
18
Kandahar

Kandahar

2023
×
★★½
Edit this entry  
18
Extraction 2

Extraction 2

2023
×
★★★
Edit this entry  
18
Extraction

Extraction

2020
×
★★½
Edit this entry  
15
Reality

Reality

2023
×
★★★
Edit this entry  
10
Hypnotic

Hypnotic

2023
×
★★½
Edit this entry  
10
Somewhere in Queens

Somewhere in Queens

2022
×
★★★½
Edit this entry  
05
The Mother

The Mother

2023
×
★★½
Edit this entry  
04
The Super Mario Bros. Movie

The Super Mario Bros. Movie

2023
×
★★★★
Edit this entry  
03
65

65

2023
×
★★½
Edit this entry