Sort by
  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★½

  • Amsterdam

    ★★

  • Devotion

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Beast

    ★★★

  • One Piece Film Red

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Dragon Ball Super: Super Hero

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Turning Red

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★½

  • Moonfall

    ★½

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Breaking

    ★★★½

  • Fire of Love

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • Hawkeye

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★

  • The Phantom of the Open

    ★★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★★½

  • Belfast

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½