• The Guilty

    ★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Free Guy

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fatherhood

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Wrath of Man

    ★★★

  • Between Heaven and Earth

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Girl in the Basement

  • Boss Level

    ★★★½

  • CODA

    ★★★½

  • A Stand Worthy of Men

    ★★★

  • Mank

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Soulmate

  • Project Power

    ★★

  • The Washing Machine

    ½

  • The Enshrined Saint

    ★★½

  • Greenland

    ★★½

  • Peninsula

  • Greyhound

    ★★

  • The Rental

  • El Prince

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • The Hunt

    ★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★

  • Bad Boys for Life

    ★★½

  • The Money

    ½

  • Cats

    ½

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Primal

  • Klaus

    ★★★★

  • Gemini Man

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Rambo: Last Blood

  • Unbelievable

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Just Mercy

    ★★★½

  • Joker

    ★★★½

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★

  • Sons of Rizk 2

    ★★½

  • Ready or Not

    ★★★

  • The Blue Elephant Part 2

    ★★★★

  • Mohamed Hussein

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Crawl

    ★★★½

  • The Lion King

    ★★

  • Annabelle Comes Home

    ★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Escape Plan: The Extractors

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Passage

    ★★

  • Pharaoh's War

    ½

  • سبع البرمبة hd

    ★★½

  • Casablanca

    ★½

  • When They See Us

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½