Sort by

mohsenazarm has logged 12 entries for films during 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
01
Barry Lyndon

Barry Lyndon

1975
×
★★★★★
Edit this entry  
01
The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

The Disappearance of Eleanor Rigby: Them

2014
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Disappearance of Eleanor Rigby: Her

The Disappearance of Eleanor Rigby: Her

2013
×
★★★★
Edit this entry  
01
The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

The Disappearance of Eleanor Rigby: Him

2013
×
★★★★
Edit this entry  
01
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Edit this entry  
01
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
01
L'Atalante

L'Atalante

1934
×
★★★★★
Edit this entry  
01
2001: A Space Odyssey

2001: A Space Odyssey

1968
×
★★★★★
Edit this entry  
26
The Killing

The Killing

1956
×
★★★★
Edit this entry  
26
Cléo from 5 to 7

Cléo from 5 to 7

1962
×
★★★★★
Edit this entry