• Scream 6

  • Kraven the Hunter

  • Pete Davidson Presents: The Best Friends

    ★★

  • Catopolis

    ★★★★★

  • South Park: The Streaming Wars

    ★★★½

  • Ricky Gervais: SuperNature

    ½

  • Jackass 4.5

    ★★★★½

  • Firestarter

    ★★★½

  • Teardrop

    ★★

  • As We Hold Hands

    ★★★★½

  • David Spade: Nothing Personal

    ★★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★★

  • Titanic 666

    ★★★

  • Choose or Die

    ★★★½

  • Nutter in the Night

  • Morbius

    ★★★★½

  • Pains

    ★★

  • House Comes with a Bird

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Taylor Tomlinson: Look at You

    ★★★★½

  • No Exit

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • Ali Wong: Don Wong

    ★★★½

  • Harmony From The Heart

    ★★★★

  • Tall Girl 2

  • Marry Me

    ★★★½

  • Pam & Tommy

    ½

  • A Shadow In The Darkness

    ★½

  • Jackass Forever

    ★★★★★

  • Aziz Ansari: Nightclub Comedian

    ★★★½

  • The Runner

    ★★★½

  • Hellblazers

    ★★★

  • The Royal Treatment

    ★★★½

  • Last Radio Call

    ★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Deadware

    ★½

  • AI and I

    ★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★★

  • Being the Ricardos

    ★★★½

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • A Castle for Christmas

    ★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Black Friday

    ★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★

  • Bad Ben: Benign

    ★★★½

  • The Spore

    ★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★★

  • Slumber Party Massacre

    ★★★★

  • V/H/S/94

    ★★★½

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★★

  • Night of the Animated Dead

    ★★½

  • Boris Karloff: The Man Behind the Monster

    ★★★★

  • Silent Night

    ★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Guilty

    ★★

  • Halloween Kills

    ★★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • Crimson Colored

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★★★

  • Windows to the Soul

    ★★

  • Baby Oopsie

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★