Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
17
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Eighth Grade

Eighth Grade

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Alex Strangelove

Alex Strangelove

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
The Kissing Booth

The Kissing Booth

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
Romeo + Juliet

Romeo + Juliet

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Truman Show

The Truman Show

1998
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Rocky Horror Picture Show

The Rocky Horror Picture Show

1975
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Perks of Being a Wallflower

The Perks of Being a Wallflower

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
10 Things I Hate About You

10 Things I Hate About You

1999
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Love, Simon

Love, Simon

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Les Misérables

Les Misérables

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Peter Pan

Peter Pan

2003
×
★★★★★
Read the review Edit this entry