Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • AUM: The Cult At The End Of The World

    ★★★

  • Fair Play

    ★★★★

  • Missing

    ★★★★

  • A Man Called Otto

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Harry & Meghan

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★½

  • Unveiled: Surviving La Luz del Mundo

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Love, Lizzo

    ★★★½

  • I Am Vanessa Guillen

    ★★★★

  • Stutz

    ★★★

  • Low Country: The Murdaugh Dynasty

    ★★★½

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • God Forbid: The Sex Scandal That Brought Down a Dynasty

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Till

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★

  • Causeway

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • The Whale

    ★★★

  • Pearl

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Girl in the Picture

    ★★★½

  • Mr. Malcolm's List

    ★★★½

  • The Drop

    ★★★

  • A Wounded Fawn

    ★★★★

  • American Pain

    ★★★½

  • God's Time

    ★★½

  • Family Dinner

    ★★★★

  • Woman on the Roof

    ★★★½

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★★

  • Leave No Trace

    ★★★½

  • Rounding

    ★★½

  • An Act of Worship

    ★★★

  • Keep Sweet: Pray and Obey

    ★★★½

  • Close

    ★★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★½

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Corsage

    ★★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • The Deep End

    ★★★½

  • Conversations with Friends

    ★★½

  • Our Father

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★