Sort by
  • Echo

    ★★★★

  • Anyone But You

    ★★★★★

  • Yes, Chef! Christmas

    ★★★½

  • A Cowboy Christmas Romance

    ★★★★

  • The Bad Guys: A Very Bad Holiday

    ★★★

  • Family Switch

    ★★★½

  • A Biltmore Christmas

    ★★★★★

  • Christmas in Notting Hill

    ★★½

  • Catch Me If You Claus

    ★★★½

  • Holiday Hotline

    ★★★

  • EXmas

    ★★★★

  • Wish

    ★★★½

  • The Marvels

    ★★★

  • Never Been Chris'd

    ★★★

  • Joyeux Noel

    ★★★½

  • Where Are You, Christmas?

    ★★½

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Bird Box Barcelona

  • Barbie

    ★★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★½

  • MH370: The Plane That Disappeared

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★

  • Past Lives

    ★★★★★

  • A Not So Merry Christmas

    ★★★★

  • The Boy, the Mole, the Fox and the Horse

    ★★★★

  • Hotel for the Holidays

    ★★★

  • A Hollywood Christmas

    ★★★

  • Something from Tiffany's

    ★★★★

  • Haul Out the Holly

    ★★

  • A Tale of Two Christmases

    ★★

  • Christmas at the Drive-In

    ★★★½

  • #Xmas

    ★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • A Christmas Mystery

    ★★★★

  • The Noel Diary

    ★★★

  • Christmas with You

    ★★★½

  • The Royal Nanny

    ★★★

  • Reindeer Games Homecoming

    ★★★★

  • Falling for Christmas

    ★★★★

  • Lights, Camera, Christmas!

    ★★★★

  • Merry Swissmas

    ★★★½

  • A Cozy Christmas Inn

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Luckiest Girl Alive

    ★★★★

  • Entergalactic

    ★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★★★★

  • Not Okay

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Senior Year

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • A California Christmas: City Lights

    ★★½