Sort by
  • One Day

  • Jacqueline Novak: Get on Your Knees

  • Bitconned

  • Love Has Won: The Cult of Mother God

  • The Iron Claw

    ★★★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

  • Leave the World Behind

    ★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

  • Beckham

  • American Fiction

  • Shane Gillis: Beautiful Dogs

  • Saltburn

  • Red, White & Royal Blue

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★★

  • Take Care of Maya

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • May December

  • Killers of the Flower Moon

  • John Mulaney: Baby J

  • Beautiful Disaster

  • Air

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★★½

  • Great Photo, Lovely Life

  • Scrapper

    ★★★★

  • The Starling Girl

    ★★★★½

  • Theater Camp

    ★★★★

  • This Place Rules

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Sanctuary

    ★★★★

  • The Menu

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Skinamarink

  • Nope

  • Keep Sweet: Pray and Obey

  • Hustle

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Sick of Myself

  • Triangle of Sadness

  • Aftersun

    ★★★★

  • Jackass 4.5

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Spring Awakening: Those You've Known

    ★★★★

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

  • Phoenix Rising

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Jackass Forever

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • The Hating Game

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★

  • The 5 Seconds of Summer Show

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★