RSS feed for Mike
  • Showbiz Kids

    ★★★

  • The Old Guard

    ★★★

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • Artemis Fowl

    ★★

  • 8:46

    ★★★★

  • Becky

    ★★★

  • Archive

    ★★★½

  • Patton Oswalt: I Love Everything

    ★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★

  • Jerry Seinfeld: 23 Hours to Kill

    ★★½

  • Extraction

    ★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★½

  • Kill Chain: The Cyber War on America's Elections

    ★★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★

  • Double Tap

    ★★★½

  • The Hunt

    ★★½

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★

  • Spenser Confidential

    ★★★

  • Devs

    ★★★★

  • Taylor Tomlinson: Quarter-Life Crisis

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Sam Morril: I Got This

    ★★★½

  • #cats_the_mewvie

    ★★½

  • Tom Papa: You're Doing Great!

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Timmy Failure: Mistakes Were Made

    ★★★

  • The Go-Go's

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★½

  • Basic

    ★★★

  • Underwater

    ★★★

  • Ilana Glazer: The Planet Is Burning

    ★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Togo

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • 6 Underground

    ★★

  • Michelle Wolf: Joke Show

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★

  • Lil Rel Howery: Live in Crenshaw

    ★★★

  • 3022

    ★★★

  • Richard Jewell

    ★★★

  • Charlie's Angels

    ★★½

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★½

  • Skywatch

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★★½

  • Laughing Matters

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • The Story of Plastic

    ★★★

  • Code 8

    ★★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • In the Shadow of the Moon

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★½

  • Inside Bill's Brain: Decoding Bill Gates

    ★★★½

  • Country Music

    ★★★★

  • Tall Girl

    ★★½

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★½

  • Guns Akimbo

    ★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★½

  • The Platform

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Jim Gaffigan: Quality Time

    ★★★

  • Lazy Susan

    ★★★

  • The Kitchen

    ★★★