• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Project Power

    ★★

  • The Old Guard

    ★★

  • Money Plane

    ★★

  • Greyhound

    ★★★

  • The Rental

    ★★½

  • You Should Have Left

    ★½

  • Becky

    ★★

  • Extraction

    ★★½

  • Behind You

    ★½

  • The Hunt

    ★★

  • Spenser Confidential

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★½

  • Horse Girl

    ★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Relic

    ½

  • Underwater

    ★★

  • Killer Camera Monsters

  • The Grudge

    ★★

  • 1917

    ★★★★

  • The Gentlemen

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★½

  • Joker

    ★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★½

  • A Night of Horror: Nightmare Radio

    ★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★

  • 47 Meters Down: Uncaged

    ★★

  • Hair Love

  • A Score to Settle

    ★★½

  • The Wretched

    ★★

  • 1BR

    ★★

  • Vivarium

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Anna

    ★★★

  • Midsommar

    ★★½

  • Ma

    ★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Cold Blood

    ★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Chernobyl

    ★★★★

  • A Love Song for Latasha

  • Come to Daddy

    ★★½

  • The Room

    ★★

  • Balkan Line

    ★★½

  • TIMELAPSE OF THE FUTURE: A Journey to the End of Time

    ★★

  • Tone-Deaf

    ★★

  • Booksmart

    ★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★½

  • Apollo 11

    ★★½

  • Kitbull

    ★½

  • Glass

    ★★½

  • Escape Room

    ★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Killer Kate!

    ★★

  • The Dead Center

  • 25 kmh

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★

  • The Nun

    ★★

  • Mile 22

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • 14 Cameras

    ★½

  • Calibre

    ★★★½