• Alita: Battle Angel

    ★★½

  • Werewolves Within

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★★★½

  • Jackass 3.5

    ★★★

  • Dolittle

  • Jackass 3D

    ★★★½

  • Scream

    ★★★

  • Scream 3

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★½

  • Ciao Alberto

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • F9

    ★★½

  • Red Dot

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★½

  • Robin Robin

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½