Sort by
  • Guardians of the Galaxy Volume 3

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★★★★

  • X

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Lamb

    ★★★★★

  • The French Dispatch

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★★

  • The New Mutants

    ★★★★★

  • The Rental

    ★★½

  • Scoob!

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Spree

    ★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★½

  • Dolittle

    ★★

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★★

  • Black Christmas

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★★

  • Last Christmas

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Black and Blue

    ★★½

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★★

  • Saint Maud

    ★★★

  • The Goldfinch

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Ad Astra

    ★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★★

  • Crawl

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★½

  • Dark Phoenix

    ★★★★½

  • Ma

    ★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★½

  • Brightburn

    ½

  • Aladdin

    ★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★★★