• Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★½

  • The Addams Family 2

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Britney vs. Spears

    ★★★★★

  • Cinderella

    ★★

  • After We Fell

    ★★★½

  • The Kissing Booth 3

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★★★

  • The Boss Baby: Family Business

    ★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • Spirit Untamed

    ★★

  • F9

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★★

  • Secret Magic Control Agency

    ★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★★★

  • Wish Dragon

    ★★½

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★★

  • The Croods: A New Age

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★★

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★★½

  • Phineas and Ferb: The Movie: Candace Against the Universe

    ★★½

  • After We Collided

    ★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★★

  • Trolls World Tour

  • Mulan

    ★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • 365 Days

    ★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★½

  • Charlie's Angels

    ★★★½

  • Lady and the Tramp

    ★★★½

  • Frozen II

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★★½

  • Abominable

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Radioactive

    ★★★★

  • K-12

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Descendants 3

    ★★★★

  • The Lion King

    ★★★

  • Annabelle Comes Home

    ★★

  • Toy Story 4

    ★★★½

  • The Secret Life of Pets 2

    ★★★

  • The Hustle

    ★★★½

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★★★

  • After

    ★★½

  • Dumbo

    ★★★

  • Kim Possible

    ★★½

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★½

  • The Princess Switch

    ★★★

  • Bird Box

    ★★★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★½

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Johnny English Strikes Again

    ★★★

  • Sierra Burgess Is a Loser

    ★★

  • The Nun

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • A Simple Favor

    ★★★½

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Slender Man

    ★★