Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Painkiller

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★½

  • The Boogeyman

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★½

  • Renfield

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Bottoms

  • Flamin' Hot

    ★★★★★

  • 65

    ★★

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • You People

    ★★½

  • Plane

    ★½

  • The Hatchet Wielding Hitchhiker

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★★★½

  • Babylon

  • M3GAN

    ★½

  • Avatar: The Way of Water

  • Spirited

    ★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Who Invited Charlie?

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Hellraiser

    ★★½

  • Hocus Pocus 2

    ★★★

  • The Offering

  • Smile

    ★★

  • Wildflower

    ★★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • Causeway

    ★★★

  • The Menu

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • The Whale

    ★★★★½

  • Pearl

    ★★½

  • Bones and All

    ★★½

  • The Wonder

    ★★½

  • TÁR

    ★★½

  • White Noise

    ½

  • Barbarian

    ★★★★★

  • Candy Land

    ★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Vesper

    ★★½

  • Vengeance

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Hustle

    ★★½

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ½

  • Funny Pages

  • Crimes of the Future

  • Jurassic World Dominion

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Men

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • To Leslie

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★