• Jurassic World Dominion

    ½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Marmaduke

    ½

  • Morbius

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ½

  • The Batman

    ½

  • Pinocchio: A True Story

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ½

  • Loki

    ½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ½

  • Joker

    ½

  • Teen Titans Go! To the Movies

    ½

  • Avengers: Infinity War

    ½

  • Justice League

    ½

  • Doctor Strange

    ½

  • Suicide Squad

    ½

  • The Angry Birds Movie

    ½

  • Paint Drying

  • Paddington

    ½

  • The Lego Movie

    ½

  • What We Do in the Shadows

    ½

  • Whiplash

    ½

  • Epic

    ½

  • The Conjuring

    ½

  • Megamind

    ½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ½

  • Paul Blart: Mall Cop

    ½

  • Twilight

    ½

  • WALL·E

    ½

  • Cars

    ½

  • King Kong

    ½

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ½

  • The Passion of the Christ

    ½

  • Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black Pearl

    ½

  • The Room

    ½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ½

  • Shrek

    ½

  • Gladiator

    ½

  • American Psycho

    ½

  • Mighty Morphin Power Rangers: The Movie

    ½

  • Pulp Fiction

    ½

  • Jurassic Park

    ½

  • GoodFellas

    ½

  • Top Gun

    ½

  • Back to the Future

    ½

  • Ghostbusters

    ½

  • Fast Times at Ridgemont High

    ½

  • The Thing

    ½

  • Raiders of the Lost Ark

    ½

  • The Muppet Movie

    ½

  • The Star Wars Holiday Special

    ½

  • Star Wars

    ½

  • The Godfather

    ½

  • Citizen Kane

    ½

  • Pinocchio

    ½

  • Modern Times

    ½