Sort by
  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Creed III

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • The Immaculate Room

    ★½

  • Fall

    ★★★½

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Man from Toronto

    ★★½

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • The Roundup

    ★★★½

  • The Takedown

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Incantation

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Rumble

    ★★½

  • Together

  • Encanto

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • Vacation Friends

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • The Medium

    ★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Ghost Mansion

    ★★★

  • The Forever Purge

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Character

    ★★★½

  • Aloners

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★½

  • Dark Web: Cicada 3301

    ★½

  • THE FABLE: The Killer Who Doesn't Kill

    ★★★½

  • The Sadness

    ★★★

  • Puparia

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • Soul

    ★★★½

  • Honest Thief

    ★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Host

    ★★★

  • #Alive

    ★★★½

  • Beyond the Infinite Two Minutes

    ★★★½

  • The Banker

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★½

  • Start-Up

    ★★★★

  • Spies in Disguise

    ★★★

  • Jexi

    ★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★½

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Tall Girl

  • Knives Out

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★

  • Joker

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Midsommar

    ★★★

  • Avengement

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★½

  • The Gangster, the Cop, the Devil

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Hellboy

    ★½