Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Werewolf by Night

Werewolf by Night

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Morbius

Morbius

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Turning Red

Turning Red

2022
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Diary of a Wimpy Kid

Diary of a Wimpy Kid

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Ghostbusters: Afterlife

Ghostbusters: Afterlife

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Space Jam: A New Legacy

Space Jam: A New Legacy

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Old

Old

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
08
Luca

Luca

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Inception

Inception

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dolittle

Dolittle

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Zack Snyder's Justice League

Zack Snyder's Justice League

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Ready Player One

Ready Player One

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Spider-Man: No Way Home

Spider-Man: No Way Home

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Lars and the Real Girl

Lars and the Real Girl

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Soul

Soul

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Tenet

Tenet

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Batman

The Batman

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Joker

Joker

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
09
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
We Bare Bears: The Movie

We Bare Bears: The Movie

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Hamilton

Hamilton

2020
×
½
Read the review Edit this entry  
05
Uncut Gems

Uncut Gems

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Underdog

Underdog

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
My Wife

My Wife

2015
×
½
Read the review Edit this entry  
07
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Parasite

Parasite

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
11
Regular Show: The Movie

Regular Show: The Movie

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Dora and the Lost City of Gold

Dora and the Lost City of Gold

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Roma

Roma

2018
×
½
Read the review Edit this entry  
23
Mortdecai

Mortdecai

2015
×
½
Read the review Edit this entry