Sort by
  • No One Will Save You

    ★★★½

  • Sitting in Bars with Cake

    ★★★

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★½

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★★★

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★½

  • Nimona

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Swarm

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★★

  • Afire

    ★★★★

  • Reality

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★½

  • Creed III

    ★★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Cassandro

    ★★★

  • Missing

    ★★★★

  • The Glory

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★½

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Carmen

    ★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Saint Omer

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★½

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★½

  • TÁR

    ★★★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Of an Age

    ★★★★

  • Prey

    ★★★½

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Black Bird

    ★★★★

  • Aisha

    ★★★½

  • Burning Days

    ★★★½

  • The Five Devils

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • God's Creatures

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★