Sort by
  • Jimmy O. Yang: Guess How Much?

  • John Mulaney: Baby J

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Jason Isbell: Running With Our Eyes Closed

    ★★★★

  • BEEF

    ★★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Boston Strangler

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★½

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Nate Bargatze: Hello World

  • Knock at the Cabin

    ★★½

  • Sisu

    ★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Andrew Santino: Cheeseburger

  • Tom Papa: What a Day!

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • Romesh Ranganathan: The Cynic

  • Neal Brennan: Blocks

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Hasan Minhaj: The King's Jester

  • Hellraiser

    ★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Smile

    ★★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Jo Koy: Live from the Los Angeles Forum

  • The Greatest Beer Run Ever

    ★★½

  • Sick

    ★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Sheng Wang: Sweet and Juicy

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★★★

  • TÁR

    ★★★½

  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

  • White Noise

    ★★★★

  • The Lord of the Rings: The Rings of Power Global Fan Screening

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★★½

  • Secret Headquarters

    ★½

  • Prey

    ★★★★½

  • Not Okay

    ★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • They/Them

  • Nope

    ★★★★★

  • The Gray Man

    ★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ½

  • Kyle Kinane: Trampoline In A Ditch

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★½

  • The Princess

    ★★½

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★