Sort by

Daniel has logged 14 entries for films during March 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Prince & Me

The Prince & Me

2004
×
Read the review Edit this entry  
27
Beau Travail

Beau Travail

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Demolition Man

Demolition Man

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
One Hundred and One Dalmatians

One Hundred and One Dalmatians

1961
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Private Benjamin

Private Benjamin

1980
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
The Luck of the Irish

The Luck of the Irish

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
What a Girl Wants

What a Girl Wants

2003
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Sudden Fear

Sudden Fear

1952
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Drop Dead Gorgeous

Drop Dead Gorgeous

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Go

Go

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Humanoids from the Deep

Humanoids from the Deep

1980
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
Johnny Mnemonic

Johnny Mnemonic

1995
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Age of Innocence

The Age of Innocence

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry