Sort by
  • The Marvels

    ★★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★½

  • Five Nights at Freddy's

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★½

  • Poison

    ★★★½

  • The Rat Catcher

    ★★★½

  • The Swan

    ★★★★

  • Saw X

    ★★★½

  • No One Will Save You

    ★★★

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★½

  • Dream Scenario

    ★★★★

  • Dumb Money

    ★★★½

  • Jawan

    ★★★

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Caine Mutiny Court-Martial

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

    ★★★★

  • The Royal Hotel

    ★★★★½

  • American Symphony

    ★★★★

  • The Holdovers

    ★★★★½

  • Saltburn

    ★★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★½

  • Justice League: Warworld

    ★★½

  • Blue Beetle

    ★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • The Flash

    ★★★

  • Once Upon a Studio

    ★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Elemental

    ★★½

  • Transformers: Rise of the Beasts

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★½

  • The Little Mermaid

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Covenant

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Air

    ★★★★

  • Joy Ride

    ★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★½

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★½

  • Wild Life

    ★★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Scream VI

    ★★★

  • Afire

    ★★★½

  • Finding Michael

    ★★½

  • Cocaine Bear

    ★★

  • Reality

    ★★★★

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★½

  • Somebody I Used to Know

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • King Coal

    ★★★½

  • Flora and Son

    ★★★½

  • A Thousand and One

    ★★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★★

  • Infinity Pool

    ★★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • The Pod Generation

    ★★★