• Dune

    ★★★½

  • Sleep Tight

    ★★★

  • The Experiment

    ★★★

  • High Tension

    ★★

  • To the Ends of the Earth

    ★★★½

  • The Swimming Pool

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • BELLE

    ★★★★

  • I'm Your Man

    ★★★

  • Pusher

    ★★★★

  • The Housemaid

    ★★★

  • The Mist

    ★★★

  • My First Summer

    ★★★

  • The Night House

    ★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • Petite Maman

    ★★★½

  • Old

    ★★