Sort by
  • The Matchmaker

    ★★

  • The Super Mario Bros. Movie

  • Renfield

  • Murder Mystery 2

  • Evil Dead Rise

  • Scream VI

  • Inside

    ★★

  • Eye Two Times Mouth

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Knock at the Cabin

  • Infinity Pool

    ★★

  • Babylon

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Avatar: The Way of Water

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

  • Black Adam

  • Halloween Ends

  • My Best Friend's Exorcism

  • Hocus Pocus 2

  • Smile

  • Amsterdam

  • Walk Up

    ★★★

  • Do Revenge

  • All Quiet on the Western Front

    ★★

  • The Fabelmans

    ★★

  • The Menu

    ★★

  • Glass Onion

  • See How They Run

  • Blonde

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Argentina, 1985

    ★★

  • Pearl

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★

  • TÁR

    ★★

  • Barbarian

    ★★

  • Me Time

  • Clerks III

  • Luck

  • Wilderness

  • A Letter from Yene

    ★★

  • Nope

    ★★

  • Bullet Train

  • The Man from Toronto

  • Thor: Love and Thunder

  • Lightyear

  • Chile '76

    ★★

  • Pacifiction

    ★★★

  • Close

    ★★

  • Broker

    ★★

  • The Bob's Burgers Movie

  • Elvis

  • Ice Merchants

    ★★

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★

  • The Natural History of Destruction

    ★★★

  • Decision to Leave

    ★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★

  • I Didn't Make It to Love Her

    ★★

  • Holy Spider

    ★★

  • Aftersun

    ★★

  • Triangle of Sadness

    ★★

  • Enys Men

    ★★

  • Corsage

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

  • Men

    ★★

  • Jackass 4.5

  • EO

    ★★

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick