• The Hedonists

    ★★★

  • Watermelon Man

    ★★★★★

  • Sweet Sweetback's Baadasssss Song

    ★★★★★

  • A Time to Love and a Time to Die

    ★★★★★

  • Imitation of Life

    ★★★★★

  • China 9, Liberty 37

    ★★★★★

  • Blood Diner

    ★★★★★

  • Pulse

    ★★★★★

  • Excursion to the Moon

    ★★★

  • The Element of Crime

    ★★★★★

  • The Death of David Cronenberg

    ★★

  • Napoleon

    ★★★★★

  • Good Vibes at the Iowa State Fair

    ★★★★

  • Viy

    ★★★★★

  • Lupin the Third: 50th Anniversary Special - Is Lupin Still Burning?

    ★★★★

  • Sniffles and the Bookworm

    ★★★

  • Yuki's Sun

    ★★★

  • Santa Sangre

    ★★★★★