• Bolt

    ★★★

  • Barbie in 'A Christmas Carol'

  • Tinker Bell

  • The Dark Knight

    ★★★★★

  • WALL·E

    ★★★★★

  • The Incredible Hulk

    ★★

  • Kung Fu Panda

    ★★★★★

  • Iron Man

    ★★★★

  • Alvin and the Chipmunks

    ½

  • Family Guy Presents: Blue Harvest

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★½

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★

  • Ratatoing

    ★★★★★

  • Ratatouille

  • Shrek the Third

    ½

  • JoJo's Bizarre Adventure: Phantom Blood

    ★★★

  • Chapter 27

  • Rocky Balboa

    ★★★½

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★

  • Chicken Little

    ½

  • Doom

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★★★★★

  • Star Wars: Episode III - Revenge of the Sith

    ★★★½

  • JoJo's Circus: Animal a Go-Go

    ★★★★★

  • Son of the Mask

    ½

  • The SpongeBob SquarePants Movie

    ★★★★★

  • Seed of Chucky

  • The Incredibles

    ★★★★★

  • Shark Tale

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • Shrek 2

    ★★★★★

  • Scooby-Doo 2: Monsters Unleashed

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • The Cat in the Hat

    ½

  • Freddy vs. Jason

    ★★★

  • Spy Kids 3-D: Game Over

    ★½

  • Bad Boys II

    ★★★★

  • The Room

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★

  • 28 Days Later

    ★★★★½

  • Spy Kids 2: The Island of Lost Dreams

    ★★★½

  • The Country Bears

    ★★★★★

  • Halloween: Resurrection

    ½

  • Scooby-Doo

    ★★½

  • Star Wars: Episode II - Attack of the Clones

    ½

  • Ice Age

    ★★½

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★½

  • Samurai Jack: The Premiere Movie

    ★★★★★

  • Jason X

    ★½

  • Spirited Away

    ★★★★★

  • Shrek

    ★★★★½

  • Freddy Got Fingered

    ½

  • Spy Kids

    ★★★★

  • X-Men

    ★★★

  • The Road to El Dorado

    ★★★★½

  • Scream 3

    ★★

  • The Iron Giant

    ★★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

  • The Blair Witch Project

    ★★★½

  • The Prince of Egypt

    ★★★★★

  • A Bug's Life

    ★★★

  • Halloweentown

    ★★★

  • Antz

    ★½

  • Halloween H20: 20 Years Later

    ★★★

  • Scream 2

    ★★★½

  • Good Will Hunting

    ★★★★

  • Titanic

    ★★½

  • Vegas Vacation

  • Scream

    ★★★★½

  • Independence Day

    ★★★