Sort by
  • Oppenheimer

    ★★★★

  • After the Bite

    ★★★

  • Secret Invasion

    ★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • The Flash

    ★★★★

  • The Crowded Room

    ★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★½

  • The Little Mermaid

    ★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★

  • Ghosted

    ★★

  • Metallica: 72 Seasons - Global Premiere

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Making of The Last of Us

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★½

  • Harley Quinn: A Very Problematic Valentine's Day Special

    ★★★½

  • Legion of Super-Heroes

    ★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Shadows: The Making Of Nope

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • Smile

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Ticket to Paradise

    ★★½

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★★

  • Secret Headquarters

    ½

  • Groot Takes a Bath

    ★★

  • Groot's Pursuit

    ★★★

  • The Little Guy

    ★★½

  • Groot's First Steps

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • Magnum Opus

    ★★★

  • The Gray Man

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Father of the Bride

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • All the Old Knives

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Ambulance

    ★★★