Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • The Gray Man

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Lightyear

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★

  • Firestarter

    ★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★

  • Deep Water

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • Uncharted

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Home Team

    ★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Scream

    ★★★

  • The 355

    ★★

  • American Underdog

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • The King's Man

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • House of Gucci

    ★★

  • Red Notice

    ★★½

  • Eternals

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Black Phone

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • No Sudden Move

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Infinite

    ★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • F9

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★★½

  • Justice Society: World War II

    ★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • The Fallout

    ★★★★

  • Chaos Walking

    ★★★½