• Pacific Rim

    ★★★★½

  • Baby Driver

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★★½

  • Murder on a Sunday Morning

    ★★★★

  • Silence

    ★★★½

  • Star Trek Beyond

    ★★★★

  • Annapolis

    ★★★

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Quantum of Solace

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★½

  • The Karate Kid

    ★★★½

  • One & Two

    ★★

  • 1492: Conquest of Paradise