Sort by
  • Our Home Out West

  • Napoleon

    ★★★★

  • The Marvels

    ★★½

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★★

  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★½

  • Priscilla

    ★★★★

  • The Killer

    ★★★★½

  • The Holdovers

    ★★★½

  • Telemarketers

    ★★★½

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★★

  • Carl's Date

  • Nimona

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Once Upon a Studio

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Elemental

    ★★½

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Fast X

    ★½

  • Star Wars: Visions – Screecher's Reach

  • Star Wars: Visions – I Am Your Mother

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★½

  • Air

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Tetris

    ★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★½

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • Past Lives

    ★★★★

  • Missing

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • The First Slam Dunk

    ★★★½

  • Oswald the Lucky Rabbit

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Falling for Christmas

    ★½

  • My Cat Lucy

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • Remembering

  • Pinocchio

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★

  • Women Talking

    ★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • The Wonder

    ★★★